עמוד ראשי / כללי / על תפילה להצלחה

על תפילה להצלחה

מורן אייזנשטיין משתפת לאתר emush בפוסט על תפילה להצלחה ״אבא אל תעזוב אותי, אני עכשיו לבד אז אבא בוא תהיה איתי״
אני כל כך מתחברת למילים האלו. אומנם זה שיר שנכתב לאבא אבל בהחלט יש לו גם קונוטציה לבורא עולם.
אצלי שני האבות נמצאים למעלה האבא שגידל אותי והאבא שהוא הקדוש ברוך הוא. כשאני רוצה משהו וזועקת לאבא אז יש לי את שניהם.
בימים אלו של תחושות חדשות באוויר ואנרגיות של פריחה אני רוצה לשתף אתכם במשהו אישי.
בשני דברים שקרו לי כשזעקתי לאבא בשמיים. כשהייתי בדיכאון ולא היה לי כוח לכלום – כמובן שמדובר בכמה שנים טובות אחורה. כשהייתי במבוי סתום עם נשמתי והדבר היחיד שהיה לי מעבר למשפחה המדהימה שלי זה להתפלל למשהו נסתר ליקום, לכוח הגדול והחזק ממני שייתן לי ולו סימן קטן גדול שיש פה איזה משהו מעבר.
הנס הראשון שקרה לי היה בתקופה חשוכת עבודה, לא מצאתי את עצמי וכל כך התפללתי לנס ואכן ביום בהיר אחד קיבלתי טלפון להחליף מישהי בהצגת בידור שמככבת בכול הארץ. אין לכם מושג איזו שימחה אפפה אותי ! הבעיה הייתה שהיו לי ארבעה ימים ללמוד טקסט ולהבין איפה אני צריכה לעמוד מבחינת בימוי.התפללתי תפילה להצלחה.
ביום ההצגה, אני כולי רועדת מפחד של איך אהיה ואם לא יתאכזבו ממני. עמדתי בסלון משננת את הטקסטים שעוד שעה אני צריכה לצאת לבית החייל, אולם של 900 איש, הצגה ראשונה שלי.
פתאום מהצד השני של החדר נשמעה נפילה של משהו חזק, אחותי הייתה בבית אז חשבתי שקרה לה משהו. אבל לא! על הריצפה מארון הספרים נפל ספר ״ספר המידות״ שהוא ספר תורה מסויים שלפיו לכול אות מא' עד ת' יש הסברים. הספר נפתח לשניים וכשהרמתי אותו הוא היה פתוח על המילה ה׳ – הצלחה ! טוב זה היה אחד הדברים ההזויים שקרו לי. מי יכול להגיד שזה לא נס?! שזה במקרה נפל ועוד הספר הזה.
דבר נוסף שקרה, היה גם בתקופה חשוכה הכי גרועה שהייתה לי בחיים. נפרדתי ממישהו שאהבתי מאוד וזה נגמר בפתאומיות. היום שנים קדימה ברור לי שהוא הכי לא מתאים לי אבל כשדברים קורים ברגע מסויים בחיים תמיד זה נראה לנו הכי שחור. וכשהזמן עובר אנחנו באמת מבינים את האמת. על זה אני תמיד כותבת שבורא עולם רוצה בטובתינו גם אם אנחנו לא רואים זאת באותו מצב.
טוב אז ישבתי בבית השעה הייתה 3 בבוקר אני במחשב כותבת לעצמי, בוכה וזועקת לשמיים, תן לי סימן בורא עולם שאתה שומע אותי שאני לא לבד שזו רק תקופה והיא תעבור, שאתה שומר עליי ומכוון אותי.
בשעה 11 בבוקר אחרי לילה קשה מאוד, אני מקבלת טלפון מבחור בשם צוריאל מורן אייזנשטיין הוא שואל? אני אומרת לו אכן, מדבר צוריאל מהישיבה של הרב כדורי בירושלים, אני רוצה להזמין אותך לקבל ברכה מהרב. לרגע חשבתי שזו מתיחה שמישהו עובד עליי, מה הקשר שלי לרב כדורי? בחיים לא הייתי אצלו, אבל זו לא הייתה מתיחה. קבעתי איתו, נכנסתי ואפילו בלי לחכות בתור. אם זה לא סימן מה כן?!
״קרוב אלוקים לכול קוראיו לכול מי שקורא לו באמת״ ויותר ממה שאני זעקתי באותו לילה אי אפשר היה לא לשמוע אותי.
לסיום אני מאחלת לכולנו יום מבורך, ואם יש לכם משהו שאתם רוצים רוצים מאוד אבל להיזהר לבקש משהו שאתם יודעים שלא טוב עבורכם רק כדי למלא איזו גחמה רגעית כי בורא עולם שומע וצריך לבקש את זה בצורה הנכונה ״אבא בשמיים אם הדבר הזה נכון עבורי תעשה שהוא יקרה ואם לא תרחיק אותו ממני והראה לי את האור שאעבור את זה במהרה״
תבקשו! שאו תפילה להצלחה, לזיווג, תבקשו סימן מאבא בשמיים. משהו שאתם יודעים שהוא מוזר כמו שקרה לי, ואתם תראו שזה יקרה לכם, אני לא מיוחדת, אני פשוט באמת זעקתי לו והשם רצה להראות לי אני פה ילדתי!!
אז לשני האבות שלי בשמיים, שמרו עליי, שמרו עליי חזק, תנו לי למצוא חן וחסד בעיני כול סובבי, שאעשה רק טוב גם אם מסביב יש רע שלא אתפתה ללכת בדרך הזאת, שמרו על האהובים שלי פה למטה כי לאבד עוד מישהו בחיי זה לא אפשרי ולא אוכל לחיות יותר. מספיק לי בורא עולם שלקחת את אבא שעוד הייתי קטנה לא אוכל להתמודד עם עוד אובדן, אני לא חזקה מספיק .
יום טוב חברים שכול תפילותיכם יישמעו במהרה ולכול אלו שמתמודדים עם כאב, אובדן, צער, פרידה, ניסיון – בטוחה שזה קשה, הייתי שם, אבל בורא עולם לא נותן ניסיון למי שלא יכול לעמוד בו.

באהבה,
מורן

השאר תגובה

האימייל שלך לא יפורסם.

גלול למעלה
דילוג לתוכן