עמוד ראשי / כללי / הדרך להצלחה בחיים

הדרך להצלחה בחיים

הדרך שלי להצלחהאולי תתפלאו לשמוע, וזה נשמע מוזר גם לי להגיד את זה מהיכן שאני נמצאת היום…

אבל רציתי לשתף אתכן שבמשך כמה שנים טובות גם אני ישבתי בבית וחיפשתי את עצמי, הייתה לי נטייה לחיות בעבר ולהכות על חטא מה הייתי יכולה לעשות אחרת, ובכלל מי אני ומה אני יכולה לעשות בחיי.

היום כשהחיים שלי מלאים ועשירים בעשייה הייתי רוצה לשתף אתכן על אבני דרך משמעותיות להצלחה בחיים:

1. לקום מוקדם בבוקר!(אבל ממש מוקדם) לשלוח קורות חיים, לחפש קורס מעניין -בכדי לדעת האם הכיוון שאתם חושבים עליו נכון במקום לשלם 3 שנים לאוניברסיטה ול"בזבז" זמן ואז להבין שזה בכלל לא אתם. בכלל אנשים רבים בעולם שמצליחים הם אלו שמנצלים את היום איך אומרים 24/7. החיים קצרים ולקום ב-12 בצהריים לא מוביל לשום מקום.

2. להיות אופטימיים 🙂 אנשים רבים אומרים לעצמם: "אוי זה לא יקרה", "למה שדווקא אליי יחזרו?!", "מי אני בכלל?!" אלו מחשבות שלא מובילות לשום מקום ולא מקדמות אותנו קדימה. להאמין שדברים כן יסתדרו! שכל מה שתרצו יקרה על הצד הטוב ביותר ואם לא קרה זה לא שלכם.

3. להשאיר את העבר בעבר! לא לחיות בעבר ולחשוב מה היה פעם, מה עברנו, מה יכולנו לעשות ולא עשינו. העבר מת! לחיות בהווה ולשאוף לעתיד. לחבק את העבר, לסלוח לעצמינו, גם אם טעינו, גם אם אנשים פגעו בנו, איך אומרים בעדינות? שילכו קיבינימט. דווקא לקחת כוח מהעבר ושזה יחזק אותנו ולהגיד ״העבר לא ינהל אותי״! אלא יחזק אותי וייתן לי כוחות להצליח!

4. לבחור בני זוג שמפרגנים להצלחה. אם זה גבר או אישה שייתנו מעוף, שיעודדו אתכם להצליח! שיהיו שמחים שאתם מגשימים את עצמכם. בני זוג קנאים ורכושניים אלו אנשים חסרי בטחון שפשוט מהמקום שלהם חוששים לראות אתכם גדלים ומתפתחים. היום כשאני רואה גברים שחיים בעבר ולא נותנים לאישה שלהם לפרוח ומצפים ממנה לשבת בבית ורק לגדל ילדים זה מוציא אותי מדעתי! גבר שמפרגן לאשתו או לזוגתו זה גבר עם בטחון שיודע מה הוא שווה ולראות את האישה שלו מצליחה משמח אותו.

5. תכינו רשימה של דברים שדחיתם. לדוגמא: דוחות חנייה, תשלומים של מע״מ, מס הכנסה לא משנה מה. תמיד יש איזה מכתב לתשלום שקיבלנו ותקוע במגירה ואנחנו אומרים לעצמינו מחר נשלם. הדברים האלו מצטברים להרבה כסף וככל שעובר הזמן זה נהיה יותר קשה לצאת מזה. כשיש שקט בראש קל יותר להגיע ליעדים.

6. אל תחשבו שאתם צריכים הרבה כסף כדי להצליח בחיים! אפשר להגשים את עצמיכם מהתחלה קטנה של חלום. אם יש לכם כישרון מסוים אתם יכולים להתחיל בקטן. גם להקים אתר היום או בלוג זה הדבר הכי קל בעולם וכל אדם יכול לשלם את זה. קודם כל תחליטו מה אתם רוצים! והכי חשוב אל תצפו שמישהו אחר יעשה בשבילכם את העבודה, תבנו רק על עצמכם!

7. לא להתייאש! אל תיקחו את זה קשה אם אתם קמים בבוקר ועדיין לא מצאתם מה אתם רוצים לעשות בחיים. לפעמים זה לוקח זמן. הכי חשוב לא להתייאש ותמיד להיות עם ראש מורם, תאהבו את עצמכם באמת תאהבו כי זו לא קלישאה לא תאהבו את עצמכם לא יאהבו אתכם.

8. אל תתנו לאף אחד שנמצא בתפקיד בכיר יותר להתייחס אליכם כאל עבד! אם אתם נמצאים במקום שלא מתייחס אליכם בכבוד, עם כל הכבוד אל תהיו שם. יחס אנושי וכבוד זה הדבר הכי חשוב וכל אדם צריך לקבל אותו לא משנה מה המעמד שלו, הגזע שלו ומאיפה בא.

9. לא משנה במה אתם עובדים, תהיו הכי טובים שאתם יכולים להיות בעבודה הזו! אנשים רבים התחילו בקטן והגיעו לעמדות בכירות. דוגמא מוכרת הוא דויד פתאל מרשת מלונות פתאל שהתחיל את דרכו כפקיד קבלה והיום חצי מהמלונות בארץ וחלק בעולם שייכים לו! אז איפה שאתם עובדים תצטיינו, תהיו הדה בסט של הבסט.

10. תנצרו את החלום שלכם, תחיו אותו, תנשמו אותו, תחשבו עליו 24/7 תקומו איתו, תישנו איתו, שילווה אתכם כל היום! חלק מהחלומות שלי שאני מגשימה היום מלווים אותי עוד מהיותי ילדה בת 14 ! אז לא משנה באיזה גיל זה קורה, אם אתם באמת תרצו זה יקרה. ההבדל בין אנשים שמצליחים לאלו שלא תלוי באופי של האדם וכמה הוא רעב להצלחה! כמה הוא מאמין בעצמו, כמה הוא מוכן להקריב. אז תרחיקו מהחיים שלכם אנשים, חברים שלא מפרגנים, לנקות,
לשחרר! אלוקים יודע כמה אנשים בחרתי לשחרר מחיי ותודה לאל על כך.

דבר אחרון! שאולי לא כל אחד יתחבר לזה אבל אצלי זה הדבר הכי חשוב. אמונה באלוקים שהוא יודע בדיוק מה אדם צריך לעבור בחייו כדי להגיע ליעדים שלו. לפעמים קשה להבין למה דברים קורים לנו, אבל יום אחד אנחנו מבינים. אמונה היא דבר שאפשר לשייך אותו גם לאמונה בעצמך. אז לא משנה במה אתם מאמינים פשוט תאמינו!

מאחלת לכל אחד למצוא את שביל הזהב שלו ותזכרו אומללות זו בחירה. להאשים אחרים בחוסר הצלחה זו בחירה. למצוא זוגיות טובה או לא זו בחירה. להיות במקום שרע לנו רק בגלל פחד זו בחירה. לא לאהוב את גופינו ולא לעשות כלום בנידון זו בחירה. הכל זה בחירה בחיים אז תבחרו בדבר הנכון!

קיס קיס אוהבת מורן (:

השאר תגובה

האימייל שלך לא יפורסם.

גלול למעלה
דילוג לתוכן