עמוד ראשי / מורן ממליצה / החופשה החלומית שלי: ספא בריאות בבורדו שבצרפת

החופשה החלומית שלי: ספא בריאות בבורדו שבצרפת

חופשת ספא מורן אייזנשטייןלפעמים, כשאני קמה בבוקר אני מדמיינת שאני במקום קסום, ירוק, שקט והרעש היחיד שאני שומעת הוא של ציפורים.. רוח נעימה מבדרת את שערי בקלילות ואני מתעוררת עם הקפה שלי ליד נחל כחול המתמזג בקו האופק עם השמיים.. ואז ברגע אני מתעוררת מהחלום ולידי 3 זעטוטים שצורחים לי באוזן אימאאאאא, נותנים לי צ׳אפחות קלות ומושכים בשערי בתמימות..אני ערה!

בימים אלו כשהחופש הגדול כבר בעיצומו, אנחנו האמהות מוצאות את עצמנו עסוקות כפליים.. עבודה וילדים.. אי אפשר שלא להרגיש את העייפות.. ומה עם החופש הגדול שלנו? הוא הרי זועק אלינו מכל מקום אפשרי..מהפרסומות בטלוויזיה, מהעיתונים, משלטי החוצות.. רק אלוהים יודע כמה אני רוצה חופש..

מצד שני, זה מה שמדהים בנו האמהות, התברכנו בתוספת של מלאי כוחות שלא נגמר בקלות..
אנחנו יכולות להתלונן שקשה לנו, אבל עושות הכל, בוכות שאנחנו עייפות אבל עדיין שוטפות את הבית אחרי שכולם כבר במיטות.. בסופו של כל יום חושבות לעצמנו "איך אני אקום בבוקר אחרי שלא ישנתי כל הלילה?" כי הילד קם לבקבוק 4 פעמים אבל עדיין כמו גדולות מתעוררות בשש בבוקר -קוטריות אבל לוחמניות .

היום כשאני אמא ל-3 קטנטנים למדתי להעריך את עצמי ואת שאר הנשים בעולם יותר מאי פעם, כי אני באמת מבינה שאלוהים נתן לנו כוחות על של סופר-וומניות אמיתיות. אז אם לנו לא מגיעה חופשה אמיתית? למי כן?

כשמטרנה ביקשו ממני להמליץ על חופשה חלומית, עמדו בפני שתי אפשרויות לבחירה: חופשת סקי כמו בסרטים עם מדריך הורס או חופשה בריאותית בחווה בבורדו שבצרפת..מממ…החלטה באמת לא פשוטה.. אני מודה שבשנים האחרונות חופש מבחינתי לא היה חופש אם לא היה בו שופינג.. חולת קניות, אני אוהבת את התחושה הזאת שהידיים עמוסות בשקיות של דברים חדשים..אבל מצד שני נוכחתי לדעת שאחרי חופשה כזאת אני זקוקה לחופשה מהחופשה..

בסופו של דבר החלטתי להפתיע את עצמי, השארתי את המדריך ההורס מחופשת הסקי לגלוש לדרכו, ובחרתי ללכת על האפשרות הפחות צפויה מבחינתי חופשה בריאותית – התחלתי להעריך את הדברים שממלאים אותי, שבסופו של יום יתנו לי את האנרגיה לבוא לילדים שלי כמו חדשה.. ולטוס לבורדו שבצרפת לספא יוקרתי נשמע בדיוק כמו משהו שימלא לי את המצברים ויאפשר לי לשחרר את המרדף אחרי עוד זוג נעליים ופשוט לנוח עם ספר טוב ומיץ גזר ביד..

אני מדמיינת את עצמי מסתובבת ברחבי חוות הבריאות עם אנשים בחלוקים לבנים, אוכלת מאכלים ירוקים, מריחה ריח של ורדים, פותחת את החלון של החדר שלי, רואה המון ירוק שלא נגמר, ובעיקר חווה שקט ושלווה.. רגע זה בדיוק כמו בחלום שלי.. מהבוקר..

אז אולי כרגע כל מה שנשאר לי זה באמת לחלום כי החופש הגדול עוד ארוך, כל כך ארוך, אבל היי לפחות בחלומות שלי אני עפה למילותיו של השיר ״לפעמים חלומות מתגשמים״

מיץ נבט חיטה חכה לי, אני באה..

לחצי על הקישור ובחרי את החופשה המושלמת עבורך ואולי תזכי לארוז את המזוודות..:)
https://www.materna.co.il/hofesh/

השאר תגובה

האימייל שלך לא יפורסם.

גלול למעלה
דילוג לתוכן